„Bayern“ gali likti ir be sidabro: leido pailsėti lyderiams ir skaudžiai griuvo Štutgarte

Dar vieną pralaimėjimą Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse patyrė šiemet čempionų titulą praradęs Miuncheno „Bayern“. Šeštadienį Thomaso Tuchelio komanda 1:3 svečiuose krito prieš sidabrą iš jų paveržti mėginantį „Stuttgart“.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Daugumai savo lyderių poilsio prieš trečiadienį vyksiantį UEFA Čempionų lygos atsakomąjį pusfinalį suteikę bavarai turėjo kaip reikiant paplušėti.

Štutgarto komanda labai aktyviai pradėjo susitikimą ir 29-ąją minutę Leonidas Stergiou išvedė šeimininkus į priekį.

37-ąją minutę Serge'as Gnabry uždirbo „pigų“ baudinį, gavęs nestiprų smūgį į veidą ir Harry Kane'as rezultatą išlygino.

Tai buvo 36-asis anglo įvartis debiutinį sezoną Vokietijoje.

Visgi „Stuttgart“ toliau siekė pergalės ir 83-ąją minutę po keitimo pasirodęs korėjietis Jeongas Woo-Yeongas pelnė pergalingą įvartį.

Jau per pridėtą laiką tašką padėjo Silas.

Po šios pergalės Štutgarto komanda vėl sustiprino ambicijas iškovoti sidabrą. Likus dviem turams jie nuo „Bayern“ atsilieka tik dviem taškais.

Kita UEFA Čempionų lygos pusfinalininkė Dortmundo „Borussia“ namuose nepasigailėjo „Augsburg“ komandos – 5:1.

Čempionų titulą jau anksčiau yra užsitikrinęs Leverkuzeno „Bayer“.